OBRAZ ZE SKÓRY MADONNA RĘKODZIEŁO ART NA PREZENT

Giełda sztuki

Rzeźba antropomorficzna

Witaj.
Chciałbym pokierować Cię na bardzo ciekawą ofertę rzeźby.

Nie zwlekaj, gdyż omawiana aukcja za chwilę się kończy. Aby łatwiej odszukać interesującą Cię aukcję powyższa aukcja opisana została poniższymi słowami kluczowymi: aukcje rzeźby na allegro, rzeźba antropomorficzna. Opisywana oferta zaklasyfikowana została przeze mnie w kategorii rzeźba antropomorficzna.Chciałbym dodać, że w/w oferta została wystawiona przez użytkownika o loginie Rustikal_FPU z portalu allegro.pl (na chwilę obecną użytkownik zgromadził 163 punktów zgodnie z punktacją).
Dodatkowe informacje na temat powyżej opisanej licytacji zostały umieszczone poniżej. Jeżeli znalazłeś to, czego szukałeś dzięki mojemu portalowi to proszę poleć nas znajomym.Cena kup teraz:130,00 zł

Data zakonczenia aukcji:2012-11-01 20:23:46

Tagi:Rzeźba,Sztuka współczesna,Antyki i Sztuka, aukcje allegro

Sprzedawca:Rustikal_FPU / allegro.pl

Link:aukcja zakończona


Podobne aukcje

KOZAK ZAPOROSKI-UNIKATOWA... KOZAK ZAPOROSKI-UNIKATOWA RZEZBA W DREWNIE

PŁASKORZEŹBA MA... PŁASKORZEŹBA MADONNA PREZENT ŚLUBNY ROCZNICA ŚLUB

PIETA - RZEŹBA (0087... PIETA - RZEŹBA (00876) WIELKANOC

MATKA BOŻA Z DZIECI&... MATKA BOŻA Z DZIECIĄTKIEM (00268)

ANIOŁEK KLĘCZ&#... ANIOŁEK KLĘCZĄCY1 (00290)

 

Szczegóły

Przez lub zwykły przelew bankowy na konto Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50 1020 5558 1111 1587 8060 0054

Sposób dostawy Pierwsza sztuka Kolejna sztuka Maksymalnie w paczce Przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska 20 zł 0 zł 2 5 dni


WITAM PAŃSTWA NA MOJEJ AUKCJI

Sprzedaję obraz wykonany z naturalnej skóry licowej przedstawiający Madonnę z Dzieciątkiem . Jest to Rękodzieło Artystyczne wykonane z najwyższym kunsztem i dbałością o szczegóły i detale. Tło obrazu to również naturalna skóra a nie skaj nazywany eco-skórą !!! Jestem producentem co gwarantuje najniższą cenę !!! Obraz wykonany jest w naszej Pracowni z 20-to letnim doświadczeniem. Obraz jest wypukły ( co widoczne jest na zdjęciach ) ale jest utwardzony co zapobiega uszkodzeniom i wgnieceniu !!! Listwy i ramy do obrazów wykonujemy sami, Klient po zakupie sam może wybrać kolor obrazu: brązowy lub czarny ze zdobieniem - na zamówienie, jak i kolor ram: Jasny brąz, Jasny cieniowany brąz - nowość ! Ciemny brąz lub Czarny. Po zakupie proszę podać kolor Obrazu i Ramy !!! ( inne kolory ram na pozostałych aukcjach ) Dominujący kolor obrazu to ciemny brąz z cieniowaniami. Zdobienia wykonane są miedzią i srebrem oraz zabezpieczone lakierem UV, który chroni przed blaknięciem i utlenianiem.

Rozmiar Obrazu z ramą 39 x 52 cm

W tej cenie nie kupisz go w sklepie - LEPIEJ KUP TERAZ !!!

Obraz do wysyłki owijany jest w folię pęcherzykową, pakowany jest w pudełko z 5-cio warstwowej tektury i całość owinięta jest raz jeszcze folią pęcherzykową i stretchem !!! Po otrzymaniu paczki proszę odwinąć Obraz z folii, aby skóra mogła swobodnie "oddychać"!!! Wysyłam tylko Kurierem !!!

Obraz ten może być IDEALNYM prezentem na Imieniny, Chrzest, Ślub, Rocznicę lub jako Dekoracja Mieszkania !!! Na innej aukcji Obraz ten sprzedaję w rozm. 36 x 42 cm w cenie 110 zł !!!


WPŁATA NA KONTO INTELIGO ( PKO BP ) Nr.
50 1020 5558 1111 1587 8060 0054 lub przez PayU Allegro

Przy wyborze tej opcji płatności wysyłka kurierem 20 zł

Wysyłka za pobraniem 30 zł

Kontakt e-mail; rustikal.aukcje@gmail.com
tel. 14-612-91-24, kom. 889-272-071


Zapraszam do zakupu i na inne moje aukcje !!!

na których są inne wzory obrazów


RUSTIKAL

Pracownia Rękodzieła Artystycznego
Dariusz Dąbrowski
Kopaliny 116, 32-720 Nowy Wiśnicz

Konserwacja obrazu polega na okresowym czyszczeniu z kurzu pędzlem z miękkim włosiem.
Raz do roku można odświeżyć obraz razem z ramą sprayem do deski ? kokpitu samochodowego.
Ja używam PLAK Super Mat ( dobry i sprawdzony ). Ponieważ jest to naturalna skóra licowa odczekać 1- 2 godz. żeby preparat wsiąkł i przetrzeć miękką bawełnianą szmatką. Nasze obrazy zachowują swój kolor przez całe lata (są malowane profesjonalnymi farbami do skóry)

Zobacz moje pozostałe aukcje:

PaneleAllegro.pl